Whatsapp
Tıkla Ara

Geciktiriciler

Geciktiriciler

Delay 48000 Geciktirici Sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey
219,00TL
Eros Geciktirici Sprey
Eros Geciktirici Sprey
219,00TL
Five Stars Ereksiyon Hapı
Five Stars Ereksiyon Hapı
139,00TL
Ucuz Scream Geciktirici Sprey
Ucuz Scream Geciktirici Sprey
199,00TL
V I P Bitkisel Seks Hapı
V I P Bitkisel Seks Hapı
245,00TL
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)

Erken Boşalmayı Geciktiren Ürünler

Erken boşalmayı geciktiren ürünler erkeklere özel olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli ilişki takviyeleridir. Erkeklerde erken boşalma problemi en sık görülen cinsel işlev bozuklukları nın başında gelir. Cinsel ilişki esnasında boşalma refleksinin kontrol edilememesi ve normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm yaşanmasına erken boşalma adı verilmektedir. Genç ya da yaşlı fark etmeksizin her erkeğin ilişkilerinde karşılaşabileceği bir rahatsızlık olan erken boşalma sorunu cinsel performansı olumsuz anlamda etkileyerek ciddi oranda düşürmektedir. Erken boşalma sorunu erkek için olduğu kadar partneri içinde büyük bir problemdir. Çünkü kadınların orgazm yaşaması için uzun süreli birliktelikler gerekir. Erken boşalma yaşayan erkeklerde de bu sağlanamadığı için hem kendisi hem de partneri tatmin olmaz ve ortaya tamamen verimsiz bir birliktelik çıkar.

Bundan dolayı eğer cinsel ilişkilerinizde erken boşalma problemi yaşıyorsanız bu rahatsızlığınızı kesinlikle göz ardı etmemeli ve acilen geciktirici cinsel performans ürünlerinden yardım almalısınız. Erken boşalma sorunu çok ciddi ve yaygın görülen bir rahatsızlık olsa da, erken boşalmayı geciktiren ürünler sayesinde günümüzde tedavisi oldukça kolay bir hale gelmiştir. Erken boşalma tedavisi kapsamında üretilmiş olan geciktirici ürünler sayesinde kişiler bu rahatsızlıklarından tamamen doğal yöntemlerle kurtulabilmekte ve birlikteliklerinde ilişkiyi uzun süre boyunca devam ettirebilmektedir. Bu kapsamda erkeklerin kullanımı için üretilmiş olan yüzlerce geciktirici cinsel performans takviyesi bulunmaktadır.

Geciktirici Ürünler Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Erkeklerde erken boşalmayı geciktiren ilaçlar sayesinde günümüzde erken boşalma tedavisi oldukça kolay bir hale gelmiştir Geciktirici ilaçlar erken boşalmanın giderilmesindeki en doğal ve en etkili yöntemdir. Bu noktada erkeklerin kullanabileceği geciktirici haplar , kremler, spreyler, jeller, kapsüller ya da tabletler gibi çeşitli birçok ürün bulunmaktadır. Geciktirici ürünler içeriğinde birtakım etken maddeler ile erken boşalmayı engelleyen bitki özlerinden üretilmiş olan afrodizyak etkili doğal karışımlar barındırmaktadır. Erken boşalmanın giderilmesinde uzman doktorlarında 1 numaralı tavsiyesi olan geciktirici ilaçlar dermatolojik olarak onaylanmış olan %100 güvenilir ve sağlıklı ilişki takviyeleridir. Geciktirici ürünlerin etkileri markaya, forma, dozaja ve içeriğe göre değişiklik göstermektedir.

Ancak temel olarak vücuttaki kan akışını hızlandıran bu ürünler penisteki damarların genişlemesini sağlar ve boşalma refleksinin kontrolünü kolaylaştırır. Bu sayede cinsel ilişki esnasında erkek birey boşalmayı zorlanmadan rahat bir şekilde kontrol altına alabilir ve birlikteliği uzun süre boyunca sürdürebilir. Cinsel gücü ve vücut direncini artıran geciktirici haplar bu şekilde etki gösterirken geciktirici spreyler ya da kremlerse kullanımının akabinde penis ucunda çok hafif miktarda bir uyuşukluk hissi meydana getirmektedir. Peniste sağlanan bu uyuşukluk sayesinde erkeğin boşalma süresi ortalama 15 – 20 dakika kadar artar ve ortaya uzun soluklu birliktelikler çıkar. Geciktirici ürünler ilişkiden alınan hazzı kesinlikle düşürmez, aksine daha da artırarak keyifli birliktelikler sağlar.

Geciktirici Ürünler Nasıl Kullanılır?

Geciktirici haplar , tabletler, jeller ya da kapsüller oral yolla kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler cinsel ilişkiden ortalama 30 – 60 dakika kadar önce bol suyla birlikte tüketilerek kullanılmaktadır. Geciktirici ilaç kullanımında alkol ya da asitli içeceklerin tüketilmesi ürününü etkisini azaltabileceğinden dolayı tavsiye edilmez. Geciktirici spreyler ya da kremlerse temas yoluyla penise uygulanan ürünlerdir. İlişkiden kısa bir süre önce talimatlarda belirtildiği üzere bu ürünleri penise uygulamanız kullanım açısından yeterli olacaktır. Geciktirici kullanımında talimatlarda belirtilen dozun üzerine kesinlikle çıkmamalı ve doz aşımından mutlaka uzak durmalısınız. Kronik herhangi bir hastalığı olanların, ciddi karaciğer rahatsızlığı olanların, kalp ve damar hastalarının ve 65 yaş üzerindeki erkeklerin oral yolla kullanılan geciktiriciler i kullanmadan önce doktorlarından onay almaları tavsiye edilmektedir.

Geciktirici Ürünler Eczane Fiyatları

Erkeklerde erken boşalmayı geciktiren ürünler  online eczane satış noktası olan resmi internet sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal bandrollü geciktirici ürünler eczane garantili, faturalı, barkodlu ve dermatolojik onaylı olarak satışa sunulan %100 güvenilir ilişki takviyeleridir. Orijinal geciktirici siparişleriniz online eczanemiz üzerinden başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde uzun soluklu birlikteliklere sahip olarak partnerinizle muhteşem bir ten uyumu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı geciktirici eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geciktiriciler günümüzde erkeklerin baş belası haline gelen ve neredeyse her erkeğin belli başı dönemlerde yaşadığı erken boşalma probleminin tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan ürünlerdir. Erken boşalma problemi genç ya da ileriki yaşlarda fark etmeksizin her erkeğin karşılaşabileceği oldukça yaygın ve sık görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Kişinin cinsel uyarılma esnasında boşalma refleksini kontrol edememesi ve kısa süre içerisinde orgazm yaşamasına erken boşalma sorunu adı verilmektedir. Erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozuklukları nın başında gelen erken boşalma sorunu kısa süreli birlikteliklere yol açarak hem erkeğin hem de partnerinin birliktelikten aldığı zevki ciddi anlamda azaltmakta ve verimsiz ilişkilere yol açmaktadır. Erkeklerde erken boşalma nedenlerine örnek olarak gösterebileceğimiz psikolojik, fiziksel ve hormonsal birçok faktör bulunur. 

Özellikle genç yaşlarda erken boşalma sorunu genellikle ilişki öncesi yaşanan aşırı stres, endişe, telaş, heyecan ya da tedirginlik gibi psikolojik durumlara bağlı olarak meydana gelmektedir. Yaş ilerledikçe psikolojik sorunların yanı sıra damar tıkanıklığı, birtakım kronik hastalıklar veya yaşlılığa bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda meydana gelen azalmalar erken boşalmayı fiziksel açıdan etkilemekte ve bu rahatsızlığın tetiklenmesine yol açmaktadır. Cinsel hayatında erken boşalma yaşayan erkeklerin yapması gereken şey bu rahatsızlıklarını kesinlikle göz ardı etmemeleri ve en kısa süre içerisinde erken boşalma geciktirici ürünlerden yardım almalarıdır. Bu noktada erkeklere özel olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli yüzlerce ürün bulunur.

Geciktirici Ürünler Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Geciktirici ürünler erken boşalma tedavisi amacıyla üretilmiş olan doğal içerikli ilişki takviyeleridir. Bu noktada erkeklerin kullanabileceği geciktirici hap, krem, sprey ya da jeller gibi çeşitli formlarda birçok ürün bulunuyor. Erken boşalmayı geciktiren ilaçlar uzman doktorlar tarafından üretilmiş ve dermatolojik olarak onaylanmış olan tamamıyla bitkisel içerikli ürünlerdir. Geciktirici ürünler içeriğinde ilacın formuna göre birtakım etken maddeler ile saf bitki köklerinden elde edilmiş olan doğal karışımlar barındırmaktadır. Erken boşalmayı tamamen sağlıklı yöntemlerle ortadan kaldıran geciktiriciler bu kapsamda uzun süreli birlikteliklerde erkeklerin 1 numaralı yardımcısıdır. Geciktirici spreyler ve kremler gibi temasla kullanılan ürünler, kullanımın akabinde penis ucunda hafif bir uyuşukluk meydana getirmekte ve orgazm süresini ciddi anlamda artırmaktadır. 

Geciktirici haplar veya tabletlerse oral yoldan yani yutularak kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler kullanımının akabinde vücuttaki direnci güçlendirir, kan akışını hızlandırır ve cinsel uyarılma esnasında erkeğin boşalma refleksini rahat bir şekilde kontrol etmesini sağlar. Bu sayede kişi cinsel ilişkide boşalmayı rahat bir şekilde kontrol edebilir ve partneriyle hem uzun süreli hem de doyurucu birliktelikler yaşayabilir. Sizde eğer erken boşalma sorunu yaşıyor ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız gönül rahatlığıyla geciktirici ürünlerden yardım alabilir ve dilediğiniz uzun soluklu birlikteliklere sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir cinsel hayat için hem erkeğin hem de kadının ilişkiden tam verim alması ve tatmin ayrılması gerekir. Bu nedenle de özellikle partnerinizi tatmin etmek için birlikteliği belli bir süre boyunca sürdürmeli ve sağlıklı ilişkilere sahip olmalısınız. 

Geciktiriciler Nasıl Kullanılır?

Geciktirici ilaçların kullanımı oldukça kolaydır. Ürünün formuna ve içeriğine kullanım üründen ürüne bağlı olarak değişmektedir. Geciktirici kremler ya da spreyler temasla penis masaj yoluyla uygulanarak kullanılır. Geciktirici haplar veya tabletlerse oral yoldan bir bardak suyla birlikte yutularak kullanılmaktadır. Elbette ki her cinsel ilaçta olduğu gibi geciktirici ürünlerde de kullanımdan önce doktora danışılması gereken birtakım durumlar bulunur. Bu açıdan kullanacağınız ürünün talimatlarını iyice bilmeli ve ciddi bir karaciğer hastalığınız ya da ileri derecede kronik rahatsızlığınız varsa doktor onayıyla kullanmalısınız. Aynı zamanda geciktirici ürünlerin yan etkileriyle karşılaşmamak adına talimatlarda belirtilen dozun üzerine kesinlikle çıkmamalı ve doz aşımından mutlaka uzak durmalısınız. 

Geciktiriciler Nereden Alınır?

Geciktirici ilaç eczane siparişleri nizi sitemiz üzerinden uygun ve kampanyalı fiyat avantajlarından yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Online eczanemizde %100 orijinal geciktirici ilaçlar eczane garantili, bandrollü, barkodlu ve bandrollü olarak satışa sunulmaktadır. Orijinal geciktirici siparişleriniz online eczanemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak tamamen gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Sizde erken boşalma probleminizden doğal yöntemlerle kurtularak verimli bir cinsel hayat için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı geciktirici fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


DEVAMINI OKU
Geciktirici hap, en iyi geciktiriciler, eczanelerde satılan geciktiriciler, Doğal geciktirici, En iyi geciktiriciler, Geciktirici sprey kullananlar yorum, En iyi geciktirici sprey hangisi