Whatsapp
Tıkla Ara

Prezervatif Çeşitleri

Prezervatif Çeşitleri

Durex 10 lu Karışık Kondom
Durex 10 lu Karışık Kondom
174,00TL
Durex Love 6 lı Prezervatif
Durex Love 6 lı Prezervatif
154,00TL
Okey 10 Lu Klasik Prezervatif
Okey 10 Lu Klasik Prezervatif
152,00TL
Okey Karma Prezervatif 10 lu
Okey Karma Prezervatif 10 lu
152,00TL
Okey Klasik Prezervatif 20 li
Okey Klasik Prezervatif 20 li
175,00TL
Okey Non Stop Prezervatif
Okey Non Stop Prezervatif
152,00TL
Okey Zirve 10 lu Prezervatif
Okey Zirve 10 lu Prezervatif
152,00TL
Gösterilen: 1 ile 43 arası, toplam: 43 (1 Sayfa)

Prezervatifler

Prezervatifler erkeklerin kullanımı için üretilmiş olan ve temel olarak doğum kontrolünde kullanılan ürünlerdir. Prezervatifler cinsel ilişki sırasında erkek sperminin kadın yumurtalığına ulaşmasını engelleyerek çiftleri istenmeyen gebelikten kurmak için üretilmiştir. Elbette ki gebeliği önlemesinin yanı sıra, cinsel yolla bulaşan hastalıkları da engellemesi nedeniyle günümüzde dünya çapında milyonlarca kişi cinsel ilişkilerinde prezervatif kullanımı yapmaktadırlar. Prezervatifler esnek, ince ve koruyucu bir kılıf şeklinde üretilmiştir. Bu noktada erkeklere özel olarak üretilmiş olan yüzlerce prezervatif çeşidi bulunur. Çiftlerin üremeyi kontrol altına almasındaki en etkili ve en doğal yöntemlerin başında prezervatifler gelmektedir. Eğer çocuk istemiyor ya da sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız bu noktada mutlaka birtakım önlemler almanız gerekir.

İşte bu önlemler arasındaki en güvenilir yöntem hem kolay kullanımı hem de güçlü koruyucu etkisi sayesinde prezervatiflerdir. Prezervatifler ülkemizde de çok uzun bir süredir bilinmekte ve milyonlarca kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Günümüzde eskiye nazaran elbette ki prezervatiflere erişim çok daha kolay bir hale gelmiştir. Özellikle bu kapsamda üretilmiş olan online eczanemiz sayesinde oturduğunuz yerden dilediğiniz çeşitteki prezervatif siparişlerinizi gerçekleştirebilir ve kısa süre içerisinde kolayca temin edebilirsiniz. Özellikle kurumsal eczanelerden ya da marketlerden bu gibi ürünleri almaya çekinen kişiler için online satış platformları oldukça sık tercih edilen sitelerdir. Bu noktada sizde online eczanemiz üzerinden dilediğiniz prezervatif çeşidi ni sipariş edebilir ve kolayca sahip olabilirsiniz.

Prezervatifler Ne İşe Yarar, Etkileri Nelerdir?

Prezervatifler doğru kullanılırsa en etkili doğum kontrol yöntemidir. Doğum kontrole neden ihtiyaç duyulur derseniz özelikle genç yaştaki bireylerin bilinçlenmesi, kişilerin ekonomik ya da sosyal şartları çevresinde çocuk sahibi olması için bu ürünler oldukça önemlidir. Eskiden çocuk yapmak istemeyen kişiler bu gibi bir ürün olmadığı için neredeyse hiç ilişkiye girmemekte ya da birlikteliklerinde yeterince odaklanamayarak tedirgin ilişkiler yaşamaktaydı. Ancak doğum kontrolü sağlayan prezervatifler sayesinde günümüzde birlikteliklerinizde dilediğiniz gibi maksimuma performansa ulaşabilir ve doğal bir şekilde gebeliği önleyebilirsiniz. Üstelik doğum kontrol ürünleri arasındaki en etkili ürünlerden olmalarının yanı sıra prezervatifler fiyatlarıyla bu kapsamdaki en ekonomik yöntemdir.

Prezervatifler erkeklerin kullanımı için üretilmiş olsa da, kadının da bu ürünlerden zevk alması gayet mümkündür. Bu doğrultuda üretilmiş olan çeşitli meyve aromalı prezervatifler, karşılıklı zevk aldıran paketler ve hem erkek hem de kadının birliktelikten aldığı hazzı güçlendiren birçok prezervatif çeşidi bulunmaktadır. Böylece artık prezervatifler zevki engelliyor ya da hissiyatı azaltıyor gibi tabular tamamen yıkılmıştır. Aksine prezervatifler ekstra kayganlaştırıcı özellikleri sayesinde tahrişi engeller ve birliktelikten alınan zevki oldukça arttırır. Tamamen dermatolojik onaylı olarak üretilmiş olan bu ürünler vücutta herhangi bir yara, leke, tahriş, renk bozukluğu ya da cilt sorunlarına kesinlikle yol açmaz. Sizde afrodizyak etkili prezervatifler sayesinde hem cinsel ilişkilerinizde zevkin doruklarına çıkabilir hem de kolayca korunabilirsiniz.

Prezervatifler Nasıl Kullanılır?

Prezervatiflerin kullanımı oldukça kolaydır ancak mutlaka doğru ve dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. Çünkü bu ürünler doğru kullanıldığında takdirde gebeliği önler ve bu nedenle kullanımda dikkat etmeniz gereken birtakım kilit noktalar bulunur. Örneğin boyut olarak mutlaka doğru ürünü seçmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra yırtmadan yavaşça açmak, yırtmadan yerleştirmek, doğru tarafı giydirmek, çift prezervatif takmamak ve doğru zaman kullanmak prezervatif kullanımı nda en çok dikkat etmeniz gereken konulardır. Bir ürünü yalnızca bir defa kullanmalı ve kullanımdan sonra dibinden tutarak çıkarıp çöpe atmadan önce etrafın batmaması için düğüm yapmanız gerekir. Kesinlikle tuvalete atmayın.

Prezervatifler Nereden Alınır?

Fiesta, Durex ve Okey gibi dünyanın en sık tercih edilen prezervatifleri eczane satışları doğrultusunda Türkiye’nin 1 numaralı cinsel sağlık eczanesi olan yetkili satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde %100 orijinal prezervatifler eczane garantili, bandrollü ve dermatolojik onaylı olarak satışa sunulan güvenilir doğum kontrol ürünleridir. Orijinal prezervatif siparişleriniz sitemiz aracılığıyla İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Siparişleriniz 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir ve tamamen gizli kargo ile elinize ulaşır. Bu kapsamda sizde kampanyalı prezervatif eczane fiyatları ndan yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilir ve partnerinizle hem tutkulu hem de unutulmaz birliktelikler yaşayabilirsiniz.

Prezervatif çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede değerlendirilebilir. Günümüzde gelişen cinsel sağlık imkânları sayesinde prezervatiflerin farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Yani ilk olarak klasik üretilmiş olan bu ürünler günümüzde artık kayganlaştırıcı, geciktirici, haz arttırıcı ya da kabartmalı gibi karşılıklı zevki artıran birçok çeşit halinde üretilmektedir. Prezervatifler dünya çapında en sık kullanılan cinsel ilişki ürünleridir ve güncel olarak milyonlarca kişi cinsel hayatlarında bu ürünleri kullanmaktadırlar. Prezervatif neden kullanılır? Derseniz, buna örnek olarak birçok durum gösterilebilir. En basitinden prezervatifler ilişkide bir koruyucu görevi görmektedir. Yani bu ürünler kişileri istenmeyen hamilelikten ya da cinsel yolla bulaşan birtakım hastalıklardan korumaktadır. 

Prezervatifler cinsel ilişki sonunda meninin dışarı çıkmasını engelleyen bir kılıftır ve en önemli kullanım nedeni elbette ki istenmeyen gebelikten korunmaktır. Bu açıdan prezervatifler doğum kontrol yöntemleri arasındaki en etkili ve en pratik yöntemlerden birisidir. Ancak tabii ki bunun yanı sıra yukarıda da belirttiğimiz üzere diğer önemli şeyse, cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı kişileri korumasıdır. Bu açıdan prezervatifler hem gebeliği önlemekte, hem kişiyi cinsel hastalıklara karşı korumakta hem de birliktelikten alınan hazzı arttırmaktadır. Eskiden prezervatiflerin ilişkideki zevki düşürdüğü söyleniyor olsa da, günümüzde geliştirilen çeşitli birçok prezervatif türü sayesinde bu tabuda yıkılmış oldu. Artık prezervatifler aksine cinsel ilişkide her iki tarafında aldığı hazzı daha da artırabiliyor ve çiftlere unutulmaz birliktelikler yaşatabiliyor. 

Prezervatif Ne İçin Kullanılır?

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz üzere prezervatiflerin temel kullanım amacı istenmeyen gebeliklerin önlenmesi ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmaktır. Bu açıdan kullanılabilecek olan en etkili korunma yöntemi elbette ki prezervatiflerdir. Erkeklere özel olarak üretilmiş olan çeşitli boyutlarda ve türlerde birçok prezervatif türü bulunuyor. Prezervatif çeşitliliği sayesinde bu ürünler cinsel ilişkilere de renk katmakta ve çiftler arasındaki tutkuyu arttırmaktadır. Prezervatiflerin yapısı oldukça sağlamdır ve yırtılma riski neredeyse imkânsızdır. Ancak tabii ki bu noktada mutlaka kalitesiz ürünlerden uzak durmalı ve ucuz yollu satılan ürünleri almamalısınız. Bu kapsamda dünya çapında yaygın olarak tercih edilen en etkili prezervatif markaları Okey, Fiesta ve Durex gibi ürünlerdir. 

Oldukça kaliteli prezervatifler üreten bu markaların ürünleri dermatolojik olarak onaylanmış olan tamamen cilt dostu koruyucudurlar. Prezervatiflerin kullanımı çok basittir ve her ilişkide kullanılması gerekir. Yani bir defa kullandığınız ürünü hijyen açısından kesinlikle tekrar kullanmamalı ve tuvalet ya da giderlere atmamalısınız. Prezervatif penis ereksiyon halindeyken takılır ve ilişkide kaymaması için aşağı doğru iyice yuvarlanır. Prezervatifin koruma işlevini tam anlamıyla gösterebilmesi için penisi mutlaka tamamen sarması gerekir. Fiesta prezervatif çeşitliliği sayesinde cinsel hayatınızda unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Örneğin Fiesta geciktirici prezervatifle ilişki süresini uzatabilir, yakın temasla alınan hazzı artırabilir veya tırtıklı ürünlerle hem partneriniz hem de kendinizi zevkin doruklarına taşıyabilirsiniz. 

Prezervatif Eczane Fiyatları

Eczaneden prezervatif sipariş etmek için yapmanız gereken tek şey Türkiye’nin 1 numaralı cinsel sağlık eczanesi olan online satış sitemizi ziyaret etmektedir. Sitemizde %100 orijinal çeşitli birçok prezervatif eczane garantili, onaylı ve kampanyalı olarak satışa sunulmaktadır. Orijinal prezervatif siparişleriniz online eczanemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli paket içerisinde teslim edilmektedir. Sitemizden gerçekleştirdiğiniz prezervatif siparişleriniz ortalama 1 – 3 iş günü içerisinde kapınıza ulaştırılır. ödemeyi kapıda ya da en yakın kargo şubesinde yapabilirsiniz. Sizde hem korunmak hem de hazzın doruklarına ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı prezervatif eczane fiyatları ndan yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


DEVAMINI OKU
Prezervatif yorumları, Prezervatif özellikleri, En iyi prezervatif hangisi, tırtıklı prezervatif özellikleri, prezervatif çeşitleri ve özellikleri, tırtıklı prezervatif yorumlar