Whatsapp
Tıkla Ara

Cobra 130 Mg Performans Hapı

  • 149,00TL


Banner
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme

Paylaş :

Cobra 130 Mg Performans Hapı

Cinsel hayatta erkeklerin yaşamış olduğu ereksiyon sorunları bir ilişkinin yaşanmaması için yeterli bir sorundur. Ereksiyon sorun beraberinde erken boşalma ve sertleşme gibi sorunları getirdiğinden dolayı partnerler tarafından hoş karşılanmamakta ve etkili bir cinsel birliktelik düşünülmemektedir. İlişkilerinize renk katmak ve her zaman daha iyi bir seviyede cinsel deneyim yaşayabilmek için hemen sizlerde cobra 130 mg performans hapını denemelisiniz .Kısa sürede yüksek bir etki gösterebilecek olan bu ürün, sizlere ilişkilerde ekstra performans katabilecektir.


Cobra 130 Mg Ereksiyon Hapı Nasıl Kullanılır

Cinsel hayattan maksimum verim alabilmek için sizlere önermiş olduğumuz cobra 130 mg hapı kullanımı son derece kolay ve basit işlemlerden ibarettir. Yapmanız gereken sadece ilişkilerden ortalama 30 dakika öncesinde bol su ile tüketmeniz gerekmektedir. Alkollü ve asitli bir içecek ile birlikte ürünü tüketmeniz dahilinde görebilecek olduğunuz etkinin düşeceğinin bilincinde olmalısınız. İlişkilerinizde yüksek bir verim elde etmek için yapmanız gereken sadece burada yer alan hususlar dahilinde ürünü tüketmek olacaktır.


Cobra 130 Hapı Fiyatları

Sitemizden satın alacak olduğunuz cobra hap fiyatı piyasada yer alan en uygun rakamlardan sizlere sunulmuştur. Çoklu alımlarda kampanya dahilinde olan paketlerimizden yararlanmak ve stoklar tükenmeden hemen sizlerde sipariş vermek istiyorsanız elinizi çabuk tutun !


Yararları ve Zararları

  • Cinsel performansı arttırıcı bir üründür.
  • İlişkilerde maksimum hazza tanık olmanızı sağlar.
  • Ereksiyon adına en ufak bir sorun yaşamamanızı sağlar.
  • Erken boşalma ve sertleşme gibi sorunlarınızı ortadan kaldırır.
  • Cinsel hayatta partnerlerinizin gözünde vazgeçilmez olabilirsiniz.
  • Alkollü ve asitli bir içecek ile birlikte tüketilmemelidir.
  • 18 yaş altındaki kişiler için kullanımı önerilmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Puanınız :

Benzer Ürünler